Home / Android Oyun / Hungry Shark Evolution Oyunu
Hungry Shark Evolution Oyunu

Hungry Shark Evolution Oyunu

Hungry Shark Evolution, üç boyutlu grafiklerle desteklenmiş ve aksiyon içeren Future Games of London tarafından yapılmış bir Android oyundur.

Oyundaki amacımız ise köpekbalığını kontrol etmek ve onun hayatta kalmasını sağlamak. Vahşi köpekbalığımızı hayatta tutabilmek için de onu beslemeli ve gelecek olan tehlikelerden uzak tutmalıyız.

Vahşi köpekbalığımızı denizdeki küçük balıklar, kaplumbağalar gibi deniz yaratıklarıyla beslemenin yanında plajda bulunan insanlarla, balık tutmak için sandalla gezinen balıkçılarla da besleyebiliyoruz. Hungry Shark Evolution’da köpekbalığımızı ne kadar çok beslersek o kadar çok gelişecek ve bize puan kazandıracaktır.

Oyunu oynarken unutulmaması gereken bir şey de denizde bulunan tek saldırgan canlının kontrol ettiğiniz köpekbalığının olmaması.

Köpekbalığınıza zarar verebilecek düşman köpekbalıklarıyla birlikte denizaltılar, denizde bulunan mayınlar ve diğer zararlı canlılar da olacaktır. Sizin göreviniz köpekbalığınızı geliştirirken bir yandan da onu bu tehlikelerden korumak.

Köpekbalığınızı kontrol ettiğiniz her an puan toplamaya, madeni paralar kazanmaya devam ediyorsunuz. Kazandığınız bu madeni paralarla köpekbalığınızın özelliklerini geliştirebilir ve denizde bulunan diğer köpekbalıklarının kilitlerini açtırabilirsiniz.

Oyun Google Play üzerinden tamamıyla ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Ancak oyunda bulunan bazı özellikleri almak için dilerseniz gerçek para da kullanabilirsiniz.

Hungry Shark Evolution Özellikleri:

  • Konsol kalitesinde 3D grafikler
  • 5 farklı köpek balığı seçeneği
  • Bebek köpek balıkları ve diğer harika eşyalar
  • Dolaşabileceğiniz geniş bir deniz haritası
  • Keşfetmek için birçok hazine
  • Sezgisel kontroller
  • 45 farklı bölüm
  • Sosyal ağ özellikleri

 

Aksiyon ve macera dolu Hungry Shark Evolution oyununa siz de dahil olmak istiyorsanız oyunu bu adresten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fgol.HungrySharkEvolution&hl=tr

About sinnerxx

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Güvenlik Sorusu:

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

live webcam girls
Scroll To Top
Önceki yazıyı okuyun:
vodafone-blade-v-620
Vodafone Blade V Özellikleri ve Detayları

Türkiye'nin en büyük GSM operatörlerinden Vodafone, Android işletim sistemli akıllı cep telefonu modeli Blade V'yi duyurdu ve tanıttı. Turkcell'in Türkiye'de...

Kapat
Yandex.Metrica